Publikohet “Nana përcjell vajzën” nga Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli

0
9

Ajo ditëve të fundit ishte femra më e përfolur pasi i dha fund statusit të beqares.

Bëhet fjalë për Gresa Behlulin, e cila ka kurorëzuar lidhjen disavjeçare me martesë me Lulzim Ibrahimin.

Këngëtarja tashmë ka publikuar edhe një videokëngë të re së bashku me të ëmën, Shkurte Fejzën.

“Nana përcjell vajzën”, u realizua për kanagjegjin dhe dasmën e biondinës sonë.

Videoja përmban pamje nga këto dyja festat, e cila u mbajt pak ditë më parë në një restorant luksoz në Prishtinë.

Ndryshe, muzikën dhe tekstin e këngës e ka bërë Ilir Berani gjersa orkestrimin Miti Geci.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu