Nuses i merr flakë fustani, videoja e dasmës shqiptare shpërndahet në internet (VIDEO)

0
8

Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video e cila thuhet se tregon një moment të sikletshëm, dhe jo vetëm kaq, në një dasmë shqiptare.

Sipas asaj që shkruajnë mediat, bëhet fjalë për momentin kur nusja dhe dhëndri hyjnë në lokal, përkatësisht në momentin kur ndizen fishekzjarre.

Siç edhe mund të shihet, një shkëndijë e fishekzjarrëve bie në fustanin e nuses.

Edhe pse fillimisht ajo nuk e vëren, janë dasmorët ata që e lajmërojnë, duke ndërhyrë gjithashtu.

Ndonëse nuk jepen detaje se kur dhe ku ka ndodhur kjo, videoja është shpërndarë me të madhe, gjithandej.

U kall Nusja ???????

Posted by Kosova Internacional on Sunday, 12 August 2018

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu