Ballina Uncategorized Ndiqni LIVE ceremoninë e Oscars 2016

Ndiqni LIVE ceremoninë e Oscars 2016

0
1065

Në linkun e mësipërm mund ta ndiqni ‘live’ parakalimin në tepihun e kuq dhe ceremoninë e ‘Oscar’ 2016.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu