Mbush ujë nudo në mes të Durrësit, gruaja nuk pyet për fqinjët (Video)

0
0

Një vajzë është filmuar sot në Durrës, pranë lagjes 18, duke mbushur ujë nudo. Ngjarja ka ndodhur në mes të ditës.

Vajza ndoshta për shkak të vapës, nuk e ka vrarë mendjen fare, por ka dale të mbushë ujë komplet nudo nga pjesa e poshtme, shkruan Jeta Osh Qef.

Sipas dëshmitareve, përballe vajzës ka disa pallate, dhe ajo është në dijeni se shumë persona mund t’i shohin veprimet e saj. Nuk është e qartë arsyeja e këtij veprimi nga ana e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu